Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rodzaje pudełek, które produkuje Opakomar

Rodzaje pudełek, które produkuje Opakomar są przeróżne, wobec czego klienci ochoczo zdecydowani są na to, żeby zlecenia zrealizować właśnie w tym sklepie, ponieważ wiedzą, iż mają okazję zamawiać takie pudełka ozdobne, jakie spełnią ich oczekiwania. Propozycja sprzedażowa obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od tego, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż będą one zrobione wzorcowo i w krótkim czasie. Rodzaj opakowania uzależniony jest przede wszystkim od tego, co ma się w nim znaleźć. Opakowania są zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr i oklejone są kolorowym papierem.

Mogą mieć zdejmowane wieczko, wstążkę lub magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 mm, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Najmniejsze z zamówień, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to pięćdziesiąt sztuk. Pudełka są natychmiastowo przygotowane do wykorzystania i nie ma potrzeby ich składać. Sztywne opakowania ozdobne prezentują się bardzo dobrze oraz wskazują na renomę firmy, jaka w nie inwestuje. Mogą być oklejone jednokolorową lub wielokolorową okleiną zewnątrz. Rozmiary, jakie mają opakowania ozdobne na prezent są uwzględnione w katalogu, jak i można zdecydować się na składanie zamówienia spersonalizowanego.

Na dodatek opakowania ozdobne prezentowe w formie Exclusive są uszlachetnione. Opakowania mające logo mogą być zrobione dowolną metodą: hot stampingu, sitodruku lub offcetu. Ciekawie wyglądają opakowania okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych dba o to, aby jednocześnie pozostawały eleganckie oraz użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY