Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie płytki podłogowe będą się sprawdzać w łazience

Wybranie najlepszych płytek łazienkowych nie jest wcale prostą rzeczą. Wielu klientów kupując mozaiki gresowe czy któregoś naszego wytwórcy w pierwszej kolejności swoją uwagę zwraca na wzór i kolor. Rzecz jasna jest to jak najbardziej naturalne, bo przecież taką łazienkę się urządza na wiele lat, i ułożone tam plytki drewnopodobne powinny się podobać. Lecz przy zakupie należy także zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów, o jakich większość ludzi zapomina.

Aktualnie wybór płytek naprawdę jest ogromny. Oprócz typowych rozmiarów klienci coraz częściej kupują płytki o dużych gabarytach, które prezentują się elegancko i nowocześnie. Bardzo dobrze się one sprawdzają w dużych łazienkach, do mniejszych korzystniej jednak będzie zostać przy mniejszym wymiarze. Lecz moda skręca także w drugą stronę, bardzo ciekawym jej przykładem są mozaiki gresowe.

Wkomponowane w odpowiedni sposób na poszczególne ściany prezentują się naprawdę niesamowicie, chociaż trzeba sporo się natrudzić przy ich układaniu. W przypadku płytek na podłogę niezwykle ważnym parametrem jest antypoślizgowość, bo wpływa to bezpośrednio na bezpieczne użytkowanie. Przyjrzeć się również należy wytrzymałości mechanicznej, zwłaszcza jeśli płytki będą kładzione w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Wymienione wyżej parametry większego znaczenia nie mają gdy kupowana jest glazura na ścianę, ale bez względu na miejsce kładzenia nasiąkliwość płytek nie powinna być większa niż 3 procent.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY